KAMPANYALAR

EXPLORE THE 2021
SWIFT KARAVAN SEFERLERİ


8 ft genişliğindeki Sprite Super, Challenger X ve Elegance Grande dahil olmak üzere üç olağanüstü seri seçeneğiyle hayalinizdeki Swift tourer ı bulun. İster pratik, ister aile yaşamı, isterse üst düzey lüks arıyor olun, tümü Swift in Üstün Standardı ile desteklenen çeşitli şık iç tasarımlarla ihtiyaçlarınıza uygun bir seçenek mutlaka vardır.
Swift Sprite
 • 7 MODEL
  2 - 6 YATAK
  5 TEK DİNGİL MODELİ
  2 ÇİFT DİNGİL MODELLERİ
FROM: £26.000
Sprite, her yıl ailelerin favorisi olmasını sağlayan eğlenceli vurgular, zevkli stil ve kaliteli armatürlerle 2022'ye geri döndü.
Swift Sprite Super
 • 3 MODEL
 • 4 - 6 YATAK
 • 1 TEK AKSLI MODELLER
 • 2 ÇİFT AKSLI MODELLER
FROM: £29.000
8 ft genişliğindeki popüler Sprite Super, Sprite'tan beklediğiniz tüm stil ve kaliteyi boş alanla sunar.
Swift Challenger FROM: £30.000
Şık Coyote yumuşak döşeme şeması ve önemli bir teknik özellik geliştirmesi dahil olmak üzere geçen sezon eksiksiz bir makyajla geliştirilen Challenger, 2022'de daha da fazla seçenek, kit ve değer sunuyor. Çoğu aile arabası tarafından çekilebilir, her zaman popüler olan seri, olduğu kadar çok yönlüdür. komplike.
Swift Challenger X FROM: £34.000
Yeni bir X860 modeliyle güçlendirilen davetkar iç mekan, daha geniş yataklar ve daha fazla depolama alanından tam donanımlı mutfak ve tuvalete kadar aileler için idealdir - bu seri, boş zaman yaşam tarzınızdan sonuna kadar keyif almanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.